שם מלא:
טלפון:

איך זה עובד

כאשר הגולש משאיר את פרטיו לשיחת חינם בנקודת הפרסום שלך, מתבצע חיבור טלפוני ישיר בינו לבין ה – Call Center של החברה וזאת בעזרת התקנת קוד תכנותי פשוט. כל שיחה אשר מתבצעת היא שיחה בעל חשיבות עליונה, לכן אנו משתמשים בקווי טלפוניה אמיתיים, דבר המבטיח את איכות השמע הטובה ביותר ואינטראקטיביות מלאה בין בחירות הגולש בטלפון לבין מה שמתרחש על המסך. לדוגמא: אם הגולש, כאשר הוצעה לו בחירה בטלפון, לחץ על "1"- הפעולה תופיע מייד על המסך.כל שיחה מתועדת בלוג שיחות מפורט, דבר המבטיח לכם מעקב ממוקד אחר כל פעילות אשר מתבצעת.ניהול הקמפיינים, כולל פתיחה והוספה, מתבצעים באופן עצמאי באמצעות ממשק ניהול נוח ופשוט הכולל דיווח מלא וזמין אודות הקמפיינים הפעילים, מצב החשבון, פירוטי שיחות מפורטים וכדומה.חיבור זה מאפשר לכם:

  • אפשרות ליצור קשר עם הלקוח הפוטנציאלי בזמן אמת, ברגע החם בו הוא באמת רוצה ומתכוון לקנות.
  • אפשרות להתגבר על "חסמים" ידועים בכל הנוגע ל Leads: הגולש עסוק, לא זמין, שינה את דעתו, לא רוצה להשאיר פרטים וכו'. כמו כן, מאחר ואינך מתעכב אלא יוצר עמו קשר מידי, אתה תופס אותו רגע לפני שעבר לאתר נוסף המציע שירותים באותו התחום.
  • אפשרות לתפוס את הלקוח ברגע שהוא יוצא מדף הנחיתה או מהאתר שלך ולשאול אותו האם ניתן ליצור עמו קשר בשלב מאוחר יותר.
  • אפשרות לקבל נתונים על הלקוחות ובכך ליצור מאגר מידע מפורט ונגיש המסייע בפילוח קהלי יעד.
  • אפשרות להחזיר את התמורה הגבוהה ביותר בעבור השקעתכם בפרסום.
  • אפשרות לבצע פעילות אינטראקטיבית עם הלקוחות. אתה מעניק להם שיחת חינם, שזה תמיד טוב.
  • אפשרות לקבל תוכנת ניהול אישית אשר נותנת לך תמונת מצב אודות התנועות בחברה וכמו כן מציגה בפניך לוגים מפורטים של שיחות. תכנה זו מאפשרת לך להעלות תכנים ומשרתת אותך בכל הנוגע לפעילות המתבצעת בחשבון ובפרסומים בכל רגע נתון.

אז הבאנו אליך את הלקוחות, עכשיו יש לנו רק בקשה אחת ממך: לבצע עבודה מכירתית טובה ככל האפשר ולהתכונן לכמות לקוחות שלא הכרת עד כה.

מהפכת השיווק כבר כאן, הצטרפו אליה היום!
AdCall הופך גולשים לקונים.